O nás

NAŠI LEKTOŘI

Příměstský tábor „Léto na koních 2020“ povedou naše zkušené lektorky
Adéla – která je současně chovatelkou koní – a Magda. Třetího lektora/ku zatím hledáme.

Kvůli nepříjemnému zranění Magdy (vykloubila si koleno) musela nakonec nultý ročník celý zvládnout Adéla sama.

ADÉLA:
Jmenuji se Adéla Švábová a miluji koně již od dětství. Jsem s nimi celý svůj život. Od nácti let jsem pomáhala u cizích, teď už víc než 15 let pečuji o své vlastní. Věnuji se koním do zápřeže, hobby ježdění a přirozené komunikaci s nimi.

Moji koně jsou milionové povahy, velmi hodní a v práci spolehliví.
Využívám je pro jízdu kočárem, vozem i pod sedlem. Jezdecký sport neprovozuji.

Jsou vhodní jak pro pokročilé, mírně pokročilé, tak i pro začátečníky
či malé děti. Žijí v domácí stáji starobylého statku v Praze 6 Nebušicích, kde nás obklopují Šárecké lesy, přírodní park Divoká Šárka nebo les Hlásek.

MAGDA:
Jsem Magdalena Šafránková, 35 let.
Jsem magistra adiktologie na 1. lékařské fakultě UK. Působila jsem jako lektorka primární prevence sociopatologických jevů i jako lektorka pro team buildingové aktivity, 10 let snowboardovou instruktorkou v České republice a zahraničí.

Práci s koňmi se věnuji od svých 5 let, absolvovala jsem mnoho parkurových závodů, pomáhala s přípravou koní mnoha českým reprezentačním jezdcům. Dvě sezony jsem vedla turistickou stáj v italských Alpách.

HLEDÁME LEKTORA/LEKTORKU
Umíte to s koňmi i s dětmi, jste držitelem nebo držitelkou „cvičiteláku“ ČJF
a plánujete si program na léto? Pak se nám určitě ozvěte, protože hledáme právě vás. Napište nám na email info@koneprodeti.cz nebo zavolejte na telefon 733 572 946 a domluvte si s námi schůzku.

Pokud máte čas jen část prázdnin, nevadí, počítáme s tím a není problém se domluvit se na lektorování jen po tu dobu, která vám bude vyhovovat.

POŘADATEL
Naše společnost yomedia se normálně zabývá tvorbou webových stránek. Protože se už pár lidí podivovalo, jak to, že organizuje i jezdecké aktivity na koních, je zde možná na místě trochu to osvětlit.

VLÁĎA:
Ahoj, mé jméno je Vladislav Unger a jsem jednatel společnosti yomedia s. r. o. Když jsme s Adélou začali připravovat tento web, věděla úplně přesně, co by chtěla dělat a jak by tábor a práce s dětmi měla vypadat, nebyla si ovšem jista, zda si pro provozování příměstského tábora pro děti založit jezdecký spolek, živnost nebo rovnou s. r. o. Nabídl jsem jí proto, že než si to rozmyslí, může příměsťáky pořádat yomedia s. r. o., což přijala, a tak se stalo, že internetová agentura organizuje dětem projížďky na koních.

PS: Sám jsem se na koni už také projel, a projížďka na koni od té doby patří k mým nejlepším zážitkům.