Příměstské tábory

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
Naše letní příměstské tábory „Léto na koních“ pořádáme pro děti ve věku 6–12 let. Letos se koná v pořadí už 4. ročník. Děti se zde naučí základům jízdy na koních, péče o ně a komunikaci s nimi, a také si užijí i spousty zábavy a legrace.

LÉTO NA KONÍCH 2022
Denní program a itinerář, pravidla a další důležité informace pro letošní ročník najdete na stránce Léto na koních 2022.
Přihláška na příměstský tábor pro vaše dítě je v našem e-shopu integrovaná do objednávky.

PŘÍSPĚVEK Z PROGRAMU AKTIVNÍ MĚSTO
Na příměstské tábory přispívají některé městské části Prahy (loni to byla m.č. Praha 5 a 6) v rámci programu Aktivní město. Více se dozvíte na stránce Léto na koních 2022 nebo přímo na stránkách programu Aktivní město.

HISTORIE NAŠICH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ
V roce 2019 jsme zkusili zorganizovat náš „nultý” příměstský tábor pro děti, který jsme nazvali „Léto na koních 2019″. Přestože jsme s ním přišli až na na samém začátku prázdnin, kdy už má většina dětí letní program a aktivity naplánované, ozvalo se nám dost dětí na to, abychom „příměšťáky“ otevřeli.

Dětem se část léta prožitá s čtyřnohými kamarády líbila, a tak jsme další rok otevřeli náš oficiálně první ročník “Léto na koních 2020”, na který se k nám vrátila většina děti z “nultého” ročníku, a našla si nás i řada nových dětí.

Druhý ročník “Léto na koních 2021” byl již vyprodán.

Z takového zájmu máme samozřejmě velkou radost, a budeme naše příměstské tábory s koníky v Nebušicích na Praze 6 pořádat i nadále.

GALERIE
Jak probíhal ten úplně první, tedy nultý ročník Léto na koních, se můžete podívat na stránce
Léto na koních 2019.
Článek o příměstských táborech, které proběhli loni, připravujeme, zatím si můžete prohlédnout třeba náš Facebook.

FOTOGALERIE
Fotografie z předchozích příměstských táborů najdete v naší Galerii.